Návod na šťastné dieťa

11 krokov k spokojnému a sebavedomému dieťaťu

 • Si otrávená z nekonečných scén a hádok s vlastným dieťaťom?
 • Ani tebe sa nedarí nájsť spôsob, ako prežiť deň bez kriku a hnevu?
 • Už ťa nebaví zažívať stále tie isté stresujúce situácie s tvojím dieťaťom znova a znova?
 • Cítiš, že tvoj výchovný štýl potrebuje zmenu, ale nevieš, ako na to?

Potom si tu správne!

Ponúkam ti skvelý návod, ktorý funguje.

Poznám spôsob, ako z nespokojného dieťaťa vychovať šťastné a usmiate dieťa so zdravým sebavedomím.

V 11 krokoch ti ukážem, ako mať doma spokojné dieťa, s ktorým si vybuduješ láskyplný vzťah.

Ponúkam ti návod, ktorý zmení tvoj život a vnesie harmóniu do vašej domácnosti.

Som šťastná, keď vidím, ako z mojej dcéry vyrastá spokojná, bezprostredná a sebavedomá osôbka. Ten pocit želám každej mame.

Krik, nadávky, bitky, tresty... Moje detstvo ma dosť poznačilo a táto skúsenosť sa stala pre mňa dostatočnou motiváciou, aby som to zvládla inak.

Svoje bohaté skúsenosti s vedomou a rešpektujúcou výchovou som sa rozhodla šíriť ďalej, aby všetci, ktorí chcú vychovávať svoje dieťa inak, lepšie, ale možno nevedia ako, mali v rukách návod, ktorý skutočne funguje.

Čo ti e-book prinesie?

 • Ukážem ti, ako scény plné hnevu a kriku nahradíš spoločnými láskyplnými rozhovormi.
 • Zistíš, prečo a ako zmeniť svoje staré vzorce správania.
 • Dozvieš sa čo robiť, ak chceš, aby si dieťa zachovalo svoju prirodzenosť a slobodu.
 • Vďaka e-booku a bonusom, ktoré som k nemu pre teba zdarma pripravila, začneš skutočne konať a neostaneš len pri čítaní.
 • Dostaneš detailný návod, ako zmeniť škodlivé vzorce správania a začneš byť dieťaťu láskyplnou oporou.
 • Výchovu si začneš užívať.

Predstav si ...

Je úžasné vedieť, že svojím prístupom k dcére budujem náš vzťah založený na dôvere a otvorenosti. Vidím, ako z nej rastie spokojný človek, vedomý si svojej hodnoty.

Predstav si, aké to bude, keď prestaneš s dieťaťom bojovať. Keď sa staneš jeho láskyplnou oporou a vaše spoločné chvíle budú plné radosti a vzájomného rešpektu. A pred očami ti bude rásť sebavedomý, spokojný človiečik.

Predstav si vaše spoločné dni bez hádok, kriku, scén plných hnevu alebo hádzania sa o zem. Predstav si, že budeš zaspávať s pocitom, že tvoje dieťa je šťastné.

Cena tohto e-booku je 14,90 eur/390,-czk vrátane 3 bonusov.

Zdá sa ti to veľa?

Za túto sumu môžeš ísť s partnerom na večeru alebo do kina, alebo kúpiť dieťaťu novú hračku.

Alebo si kúpiš e-book, ktorý ti zmení život, a doma ti pred očami bude vyrastať spokojné a sebavedomé dieťa.

V dnešní době se internet hemží radami pro rodiče, jak vychovávat děti s respektem, ale Návod na šťastné dítě je podle mě opravdový klenot. Jako by ho napsalo samotné dítě a já s ním beze zbytku souzním. Při jeho čtení jsem měla chuť vrátit čas, sama se stát znovu dítětem a dát ho přečíst svým rodičům. Renato, Tvůj e-book je bible všech vědomých rodičů, děkuji za něj!

Daniela Machováwww.zenapocisari.cz

Možno ti napadá ...

 • Informácie si nájdem na internete
  Možno si povieš, že si tieto informácie predsa môžeš nájsť na internete zdarma. Možno áno, ale určite nie v takejto ucelenej forme. Ušetríš tak množstvo času a energie, a do rúk dostaneš hotový návod, ktorý som pre teba pripravila.
 • Moje dieťa je ešte malé
  Ubezpečujem ťa, že neexistuje príliš malé dieťa na to, aby si s ním komunikovala s rešpektom a vedome ho vychovávala. Nech máš akokoľvek malé bábätko, je určite vhodný čas si tento e-book prečítať.
 • Moje dieťa je staršie, už je neskoro
  NIKDY nie je neskoro. Určite sa nevzdávaj a choď do toho, nemáš čo stratiť. Tvoje dieťa a váš vzťah za to predsa stoja, či nie?
 • Obávam sa, že sa mi nové poznatky nepodarí uplatniť v praxi
  Po prečítaní e-booku naša spoločná cesta neskončí. Pripravila som pre teba 3 perfektné bonusy, ktoré ti pomôžu nielen premeniť teóriu na prax, ale aj udržať ťa na novej ceste a vydržať.
 • Mám obavy, že sa v e-booku nedozviem nič nové a bude mi nanič
  V e-booku som zhrnula 11 najdôležitejších krokov, vďaka ktorým viem, že tvoje dieťa (ale aj ty) bude spokojnejšie a šťastnejšie. Ak by si predsa len zistila, že ti e-book nepriniesol to, čo si očakávala, že všetko v ňom obsiahnuté už dávno vieš, alebo sa s tým vôbec nestotožňuješ, je tu pre teba garancia vrátenia peňazí.

Ak nebudeš s e-bookom spokojná, stačí mi napísať mail do 14 dní od kúpy a bez pýtania ti vrátim plnú sumu naspäť. Nič teda neriskuješ.

Bonusy ZDARMA

E-book je plný teórie, ktorá je doplnená mojimi osobnými skúsenosťami a konkrétnymi situáciami, ktoré som zažila. Okrem toho, k e-booku som vytvorila bonusy, ktoré dostaneš úplne zdarma. Tieto ťa podporia a nedovolia ti e-book odložiť a nekonať. Pôjdeš do akcie, už nebude cesty späť. O akých bonusoch hovorím?

Bonus č.1 – Osobný checklist

Prehľadný plán, resp. prehľad krokov, ktorý ti pomôže teóriu previesť do praxe.

Bonus č.2 – Denník úspechov

Tak tento bonus je úplná pecka. Je to úžasný nástroj na motiváciu, ktorý ťa bude povzbudzovať k tomu, aby si vytrvala a nenechala e-book zapadnúť prachom.

Bonus č.3 – Ťahák

Stručná a prehľadná pomôcka, ktorá ti nedovolí zísť z cesty, na ktorú sa práve vyberieš.

Referencie

Ebook Návod na šťastné dieťa je sprievodcom pre rodičov, ktorí sa pokúšajú prejsť od starých naučených vzorcov správania k nových, ktoré pomôžu vychovať lepšiu generáciu šťastných a sebavedomých osobností. Sama sa snažím svoje dieťa vychovávať inak a pri čítaní ebooku som si musela priznať chyby, ktorých sa napriek veľkému množstvo poznatkov neustále dopúšťam. Ako uvádza sama autorka, nemáme sa snažiť o dokonalosť, no zároveň dáva konkrétne kroky a rady k pozitívnej zmene. Oceňujem príklady, ktoré priamo demonštrujú, čo a ako môžeme robiť lepšie a ako sa stať dieťaťu čo najlepším sprievodcom. Uplatnenie poznatkov v tomto ebooku určite posunie každého rodiča tým správnym smerom vo výchove detí.

Mgr.Martina Majzlíková, autorka knihy Šťastná žena, 12 krokov k šťastnému životuwww.martinamajzlikova.sk

Když jsem přečetla tento ebook, řekla jsem si jednoduše WOOW. Mám dvouletou dceru a jsem osobnost, kterou v dětství poznamenaly snad všechny věci, o kterých se v ebooku píše. A já vím, že svoji dceru, kterou miluju, chci vychovávat jinak. V tomto ebooku jsem objevila spoustu AHA momentů, které mě teď posunou dál, a vím, že se mi podaří z dcery vychovat sebevědomého člověka s respektem k okolí. Děkuji moc za tento ebook, který by si měli povinně přečíst všichni rodiče.

Eva Vítovcováwww.evavitovcova.cz

Návod na šťastné dítě je e-book, který by si měl přečíst nejen každý rodič, ale každý člověk, který s dětmi přichází do styku. Naprosto souhlasím s vědomou výchovou a metodami, o kterých autorka v e-booku píše. Také se na děti dívám jako na jedinečné bytosti, které jako rodiče nevlastníme, ale jsme průvodci na jejich cestě. Děti jsou velmi moudré a můžeme se od nich hodně naučit. Tím samozřejmě nechci říct, že nedělám chyby ve výchově. Dělám, nejsem dokonalá, nikdo není, a ani bychom se o to neměli snažit. Vždy děláme to nejlepší, co v danou chvíli dovedeme. Tento e-book rozhodně doporučuji všem vědomým lidem, kteří chtějí své děti vychovávat tak, aby z nich byly sebevědomé, šťastné a vyrovnané osobnosti, které se v životě neztratí. E-book je skvělý, plný hodnotných informací a rad, a autorce za něj patří mé upřímné DĚKUJI!

Mgr. Michaela FilipováCestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz

Sama jsem absolvovala cestu "správné" výchovy svých dětí. Nechtěla jsem předávat mé zažité vzorce, proto jsem četla knížky, články, rozhovory na toto téma. Ebook mi potvrdil, že jsem se vydala správně a připomenul mi, že se musím stále sebevzdělávat, pracovat na sobě a posunovat na cestě za sebevědomými a svobodnými bytostmi, kterými já i moje děti jsme. Jasně, přehledně a čtivě zpracované téma přístupu výchovy vědomě doporučuji každému sebevědomému rodiči.

Petra Rajtmajerová, zastánkyně aktivního životního stylu a společných činností s dětmi, máma dvou dětíwww.sdetmivakci.cz

Tak čo, chceš mať aj ty doma spokojné a sebavedomé dieťa? Tak neváhaj a kúp si e-book hneď teraz.