11 tipov, ako vychovať
šťastné a sebavedomé dieťa

 • Ste unavená z nekonečných scén a hádok s vlastným dieťaťom?
 • Ani vám sa nedarí prežiť deň bez kriku a hnevu?
 • Už vás nebaví zažívať stále tie isté stresujúce situácie s vaším dieťaťom znova a znova?
 • Cítite, že váš výchovný štýl potrebuje zmenu, no potrebujete na svojej ceste sprievodcu, ktorý vám so zmenou pomôže?

Potom ste tu správne!

Ponúkam vám skvelý návod, ktorý funguje.

Poznám spôsob, ako z nespokojného dieťaťa vychováte šťastné a usmiate dieťa so zdravým sebavedomím.

V 11 krokoch vám ukážem, ako budete mať doma spokojné dieťa, s ktorým si vybudujete láskyplný vzťah.

Ponúkam vám návod, ktorý zmení váš život a vnesie harmóniu do vašej domácnosti.

Som šťastná, keď vidím, ako z mojej dcéry vyrastá spokojná, bezprostredná a sebavedomá osôbka. Ten pocit želám aj vám.

Krik, nadávky, bitky, tresty... Moje detstvo ma dosť poznačilo a táto skúsenosť sa stala pre mňa dostatočnou motiváciou, aby som to zvládla inak.

Svoje bohaté skúsenosti s vedomou a rešpektujúcou výchovou som sa rozhodla šíriť ďalej, aby ste aj vy, ak chcete vychovávať svoje dieťa inak, lepšie, ale možno neviete ako, mali v rukách návod, ktorý skutočne funguje.

Čo vám e-book prinesie?

 • Ukážem vám, ako scény plné hnevu a kriku nahradíte spoločnými láskyplnými rozhovormi plnými vzájomného rešpektu.
 • Zistíte, prečo a ako môžete zmeniť svoje staré vzorce správania.
 • Dozviete sa čo môžete urobiť pre to, aby si dieťa zachovalo svoju prirodzenosť a slobodu.
 • Vďaka e-booku a bonusom, ktoré som k nemu pre vás zdarma pripravila, začnete skutočne konať a neostanete len pri čítaní.
 • Dostanete návod, s pomocou ktorého zmeníte škodlivé vzorce správania a začnete byť dieťaťu láskyplnou oporou.
 • Výchovu si začnete užívať.

Predstavte si...

Je úžasné vedieť, že svojím prístupom k dcére budujem náš vzťah založený na dôvere a otvorenosti. Vidím, ako z nej rastie spokojný človek, vedomý si svojej hodnoty.

Predstavte si aké to bude, keď prestanete s dieťaťom bojovať. Keď sa stanete jeho láskyplnou oporou a vaše spoločné chvíle budú plné radosti a vzájomného rešpektu. A pred očami vám bude rásť sebavedomý, spokojný človiečik.

Predstavte si vaše spoločné dni bez hádok, kriku, scén plných hnevu alebo hádzania sa o zem. Predstavte si, že budete zaspávať s hrejivým pocitom, že vaše dieťa je šťastné.

Cena tohto e-booku je 18,90 eur vrátane 3 bonusov

Za túto sumu môžete ísť s partnerom na večeru, do kina, alebo kúpiť dieťaťu novú hračku.

Alebo si kúpite e-book, ktorý vám môže zmeniť život, a doma vám pred očami bude vyrastať spokojné a sebavedomé dieťa.

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU EBOOKU MA, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA RENATA@RENATAJANECKOVA.SK

V dnešní době se internet hemží radami pro rodiče, jak vychovávat děti s respektem, ale ebook "11 tipov, ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa" je podle mě opravdový klenot. Jako by ho napsalo samotné dítě a já s ním beze zbytku souzním. Při jeho čtení jsem měla chuť vrátit čas, sama se stát znovu dítětem a dát ho přečíst svým rodičům. Renato, Tvůj e-book je bible všech vědomých rodičů, děkuji za něj!
Daniela Machováwww.zenapocisari.cz

Možno vám napadá...

 • Informácie si nájdem na internete
  Možno si poviete, že si tieto informácie predsa môžete nájsť na internete zdarma. Možno áno, ale určite nie v takejto ucelenej forme. Ušetríte tak množstvo času a energie, a do rúk dostanete hotový návod, ktorý som pre vás pripravila a o ktorom viem, že vám prinesie do života želané zmeny k lepšiemu.
 • Moje dieťa je ešte malé
  Ubezpečujem vás, že neexistuje príliš malé dieťa na to, aby ste s ním komunikovali s rešpektom a vedome ho vychovávali. Nech máte akokoľvek malé bábätko, je určite vhodný čas, aby ste si tento e-book prečítali. Dokonca aj vtedy, ak je vaše dieťa ešte len na ceste.
 • Moje dieťa je staršie, už je neskoro
  NIKDY nie je neskoro. Určite sa nevzdávajte a choďte do toho, nemáte čo stratiť. Vaše dieťa a váš vzťah za to predsa stoja, či nie?
 • Obávam sa, že sa mi nové poznatky nepodarí uplatniť v praxi
  Po prečítaní e-booku naša spoločná cesta neskončí. Pripravila som pre vás 4 perfektné bonusy, ktoré vám pomôžu nielen premeniť teóriu na prax, ale vás aj udržia na novej ceste, aby ste na nej vytrvali.
 • Mám obavy, že sa v e-booku nedozviem nič nové
  V e-booku som zhrnula 11 najdôležitejších krokov, vďaka ktorým viem, že vaše dieťa (ale aj vy) bude spokojnejšie a šťastnejšie. Ak by ste predsa len zistili, že vám e-book nepriniesol to, čo ste očakávali, že všetko v ňom obsiahnuté už dávno viete, alebo sa s tým vôbec nestotožňujete, je tu pre vás garancia vrátenia peňazí.

Ak nebudete s e-bookom spokojná, napíšete mi email do 30 dní od kúpy a bez pýtania vám vrátim plnú sumu naspäť. Nič teda neriskujete.

Bonusy zdarma

E-book je plný teórie, ktorá je doplnená mojimi osobnými skúsenosťami a konkrétnymi situáciami, ktoré som zažila. Okrem toho, k e-booku mám pre vás skvelé bonusy, ktoré dostanete úplne zdarma. Tieto vás podporia a nedovolia vám e-book odložiť a nekonať. Pôjdete do akcie, už nebude cesty späť.

O akých bonusoch hovorím?

Bonus č.1 – Osobný checklist

Prehľadný plán, resp. prehľad krokov, ktorý vám pomôže teóriu previesť do praxe. Váš osobný sprievodca.

Bonus č.2 – Denník úspechov

Tento bonus je úžasný pomocník na motiváciu, ktorý vás bude povzbudzovať k tomu, aby ste vytrvali a pokračovali na začatej ceste za lepším a krajším materstvom.

Bonus č.3 - Ťahák

Stručná a prehľadná pomôcka, ktorá vám nedovolí zísť z cesty, na ktorú sa práve vyberiete.

Reakcie nadšených čitateliek

Ebook 11 tipov, ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa je sprievodcom pre rodičov, ktorí sa pokúšajú prejsť od starých naučených vzorcov správania k nových, ktoré pomôžu vychovať lepšiu generáciu šťastných a sebavedomých osobností. Sama sa snažím svoje dieťa vychovávať inak a pri čítaní ebooku som si musela priznať chyby, ktorých sa napriek veľkému množstvo poznatkov neustále dopúšťam. Ako uvádza sama autorka, nemáme sa snažiť o dokonalosť, no zároveň dáva konkrétne kroky a rady k pozitívnej zmene. Oceňujem príklady, ktoré priamo demonštrujú, čo a ako môžeme robiť lepšie a ako sa stať dieťaťu čo najlepším sprievodcom. Uplatnenie poznatkov v tomto ebooku určite posunie každého rodiča tým správnym smerom vo výchove detí.
Mgr.Martina Majzlíková, autorka knihy Šťastná žena, 12 krokov k šťastnému životuwww.martinamajzlikova.sk
Když jsem přečetla tento ebook, řekla jsem si jednoduše WOOW. Mám dvouletou dceru a jsem osobnost, kterou v dětství poznamenaly snad všechny věci, o kterých se v ebooku píše. A já vím, že svoji dceru, kterou miluju, chci vychovávat jinak. V tomto ebooku jsem objevila spoustu AHA momentů, které mě teď posunou dál, a vím, že se mi podaří z dcery vychovat sebevědomého člověka s respektem k okolí. Děkuji moc za tento ebook, který by si měli povinně přečíst všichni rodiče.
Eva Vítovcováwww.evavitovcova.cz
11 tipov, ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa je e-book, který by si měl přečíst nejen každý rodič, ale každý člověk, který s dětmi přichází do styku. Naprosto souhlasím s vědomou výchovou a metodami, o kterých autorka v e-booku píše. Také se na děti dívám jako na jedinečné bytosti, které jako rodiče nevlastníme, ale jsme průvodci na jejich cestě. Děti jsou velmi moudré a můžeme se od nich hodně naučit. Tím samozřejmě nechci říct, že nedělám chyby ve výchově. Dělám, nejsem dokonalá, nikdo není, a ani bychom se o to neměli snažit. Vždy děláme to nejlepší, co v danou chvíli dovedeme. Tento e-book rozhodně doporučuji všem vědomým lidem, kteří chtějí své děti vychovávat tak, aby z nich byly sebevědomé, šťastné a vyrovnané osobnosti, které se v životě neztratí. E-book je skvělý, plný hodnotných informací a rad, a autorce za něj patří mé upřímné DĚKUJI!
Mgr. Michaela Filipová, Cestou šťastného introvertawww.michaelafilipova.cz
Sama jsem absolvovala cestu "správné" výchovy svých dětí. Nechtěla jsem předávat mé zažité vzorce, proto jsem četla knížky, články, rozhovory na toto téma. Ebook mi potvrdil, že jsem se vydala správně a připomenul mi, že se musím stále sebevzdělávat, pracovat na sobě a posunovat na cestě za sebevědomými a svobodnými bytostmi, kterými já i moje děti jsme. Jasně, přehledně a čtivě zpracované téma přístupu výchovy vědomě doporučuji každému sebevědomému rodiči.
Petra Rajtmajerová, zastánkyně aktivního životního stylu a společných činností s dětmi, máma dvou dětíwww.sdetmivakci.cz
Ako matka ročného syna a 7-ročnej dcéry môžem povedať, že sa mi ebook veľmi páči, a pomocou sa mi stal v tomto: 1. Strážiť si, čo hovorím - našla som tam vety, ktoré používam, a uvedomila som si ich pravý význam a vplyv na deti. 2. Utvrdil ma v tom, že láska má byť nepodmienečná, som rada, že som to tu našla - veľmi ma to povzbudilo. Ďakujem za tvoju prácu Renátka.
Mgr. Zuzana Walsh, podnikateľka v oblasti vzdelávaniawww.walsh.sk

Tak čo, chcete mať aj vy doma spokojné a sebavedomé dieťa?
Tak neváhajte a kúpte si e-book hneď teraz.

V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU EBOOKU MA, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA RENATA@RENATAJANECKOVA.SK