• Máte pocit, že nič nestíhate a chceli by ste to zmeniť?
 • Chcete mať viac času na deti, no zdá sa vám to nemožné kvôli množstvu povinností, ktoré máte?
 • Chcete mať konečne čas aj na seba a svoje záľuby?
 • Chcete slová „nemám čas“ či „nestíham“ vymazať zo svojho slovníka?

Myslíte si, že je to nemožné? Vôbec nie!

Poznám spôsob, ako si užívať prácu, rodinný život a mať pritom dostatok času aj na seba a svoje záľuby.

A naučím to aj vás.


Svoj život dnes žijem pomalým tempom, ktoré mi vyhovuje. Robím prácu, ktorá ma baví, venujem sa dcére a mám kopu času na seba, svoje záľuby a na ľudí, na ktorých mi záleží.

Ešte pár rokov dozadu to ale vyzeralo celkom inak. Večne vystresovaná som lietala medzi prácou a domácnosťou a nič, čo som robila, som si v tom zhone nevedela poriadne vychutnať. Padala som na hubu.

Našťastie som však pochopila, že môj život mám vo svojich rukách. Začala som žiť v súlade so svojimi hodnotami a život mi začal dávať opäť zmysel.

Našla som spôsob, ako mať čas na všetko, čo je pre mňa dôležité.

Je to jednoduché a viem, že to zvládnete aj vy. Preto som napísala ebook "neMÁM ČAS na deti a na seba", ktorý vás povedie krok za krokom k vytúženej zmene. K tomu, aby ste spomalili a mali čas na vaše priority, nech je nimi čokoľvek.

Ebook neMÁM ČAS na deti a na seba

ako začať žiť podľa svojich hodnôt a mať čas na to dôležité


Čo vám ebook prinesie?


 • Znížite čas, ktorý venujete povinnostiam, aj keď sa vám to zdá nemožné.
 • Začnete sa venovať svojim koníčkom a zažívať viac radosti v každodennom živote.
 • Naučíte sa bez výčitiek si užívať čas, ktorý bude patriť len vám.
 • Ujasníte si priority a začnete skutočne žiť podľa svojich hodnôt.

Predstavte si...


Predstavte si svoje dni bez nekonečného naháňania sa a lietania medzi prácou a domácnosťou. Predstavte si, že svojim deťom venujete toľko času, koľko chcete.

Že máte čas na partnera aj na svoje kamošky. A že si môžete každý deň dovoliť aspoň chvíľku času venovať sama sebe a oddychovať tak často, ako potrebujete.

Znie to ako sen? Toto môže byť aj vaša realita.


Koľko vás táto nová realita bude stáť?

Cena ebooku je 18,90 eur.

Je to cena dostatočne nízka, aby si ebook mohla dovoliť každá žena, ktorá ho potrebuje a zároveň dostatočne vysoká na to, aby ste si ebook kúpili len vtedy, ak to so zmenou myslíte vážne.

Hodnota, ktorú vám prinesie, je nevyčísliteľná.

Na 47 stranách, v 7871 slovách, v 8 krokoch na vás čaká zmena, po ktorej túžite a ktorú viete, že potrebujete ako soľ.

* * * * * * * * * * * * * *

V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU EBOOKU MA, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA RENATA@RENATAJANECKOVA.SK

Ebook pani Renátky som prečítala jedným dychom a keď sa blížil ku koncu, túžila som, aby sa neskončil:-). Autorka otvára tému, o ktorej sa veľa nehovorí a predsa je tak veľmi naliehavá a aktuálna. Ako byť perfekná žena a matka a pritom nezabúdať na seba samú?

 

To je presne to, čo riešim nielen ja, ale všetky moje priateľky - ženy naokolo. Autorka Vás prevedie krok za krokom problematikou, ktorú prelína vlastnými príbehmi a skúsenosťami, s ktorými sa budete veľmi často identifikovať. Knižka je nielen výborným praktickým čítaním, ale Vás okamžite vtiahne do akcie prostredníctvom pracovných listov, kde si spravíte hĺbkovú analýzu Vášho doterajšieho života. Knižka je písaná veľmi priamym štýlom, bez akýchkoľvek zbytočných omáčok, čím udrží Vašu pozornosť od začiatku až po koniec.

 

Tento ebook doporučujem určite všetkým ženám (nielen matkám), ktoré sa na svojej ceste stratili a potrebujú sa znovu objaviť a reštartovať. Keď potrebujete nájsť znova rovnováhu v živote a predovšetkým čas na seba, potom je táto knižka tá správna voľba.

Ďakujem Renátka za nový impulz posunúť sa v mojom živote!

Andrea Schultewww.nemcinovo.sk

Možno máte pochybnosti...


 • Som skeptická a neverím, že sa môj život môže po prečítaní ebooku zázračne zmeniť.

Verte, že vám rozumiem a dobre poznám pochybnosti, ktoré sprevádzajú kúpu nového ebooku, knihy, či semináru. Výsledok vám samozrejme nikto nezaručí.

Ja viem, že v ebooku nájdete úžasný návod, ako krok za krokom získať čas na všetko dôležité. Bude ale len na vás, či a ako uvediete tieto kroky do praxe a či sa teda následne prejavia zmeny vo vašom živote. Vy ste zaň zodpovedná a ja za vás želané zmeny neurobím, aj keby som chcela.

 • Mám obavy, že sa nedozviem nič nové a bude to len nudná teória.

Tak toho sa báť skutočne nemusíte. V ebooku nenájdete žiadne omáčky či teóriu, pri ktorej budete zívať od nudy. Je plný hodnotných informácií, dôležitých uvedomení a mojich vlastných skúseností z môjho života.

Navyše vás prevedie konkrétnymi krokmi, ktoré vás povedú do akcie a vy budete okamžite konať. A teda verím, že zmeny na seba nenechajú dlho čakať.

 • Nemám záujem o ďalšiu teóriu o time-managemente.

Ebook rozhodne nie je o tom, ako efektívnejšie zvládnuť všetky povinnosti, ktoré máte naložené na pleciach a ako byť dokonalou super-ženou, ktorá všetko zvládne. Naopak. Cieľom je tieto povinnosti eliminovať a viac času venovať rodine a svojim záľubám.

 • Garancia vrátenia peňazí

Viem, že som do ebooku dala maximum a verím mu. Som si istá jeho kvalitou a hodnotou, a preto vám ponúkam garanciu vrátenia peňazí. Ak sa vám ebook nebude páčiť, o čom veľmi pochybujem, stačí mi napísať email do 30 dní od kúpy a bez pýtania vám vrátim peniaze. Nič teda neriskujete.

Bonusy zdarma


Ak si objednáte ebook, ktorý je plný hodnotných informácií a mojich osobných skúseností, pribalím vám k nemu ešte 2 bonusy, ktoré dostanete úplne zadarmo.

Bonus č.1 – Pracovný zošit

Pracovný zošit, ktorý si môžete vytlačiť alebo vypĺňať priamo vo vašom PC (vo Worde). Vyberiete si formát, ktorý vám vyhovuje. Pomôže vám robiť praktické kroky okamžite, pri čítaní ebooku.

Bonus č.2 – Doživotná aktualizácia

Doživotná aktualizácia ebooku. Čo to znamená? Kedykoľvek budem ebook aktualizovať, prerábať, vylepšovať, automaticky vám zašlem novú kópiu ebooku zdarma.

Ešte stále váhate?


Tento ebook je pre vás, ak:

 • ste dlhodobo v kolotoči povinností a stresu a neviete nájsť cestu von
 • máte na pleciach príliš veľa starostí a povinností a chcete to zmeniť
 • ste ochotná pre zmenu niečo urobiť a nečakáte, že to urobím za vás
 • ste otvorená zmenám a veríte, že všetko je možné

Reakcie prvých čitateliek


E-book jsem přečetla jedním dechem. Jednoduše mě tak pohltil, že jsem v tu chvíli nevnímala čas ani prostor a užívala si přítomnou chvíli. Jeho hodnota je nevyčíslitelná a přišel mi do cesty v ten správný čas, ostatně jak už to tak v životě bývá.

 

Jsem nadšená a moc ráda ho doporučím každé ženě, která přemýšlí nad tím, jak být v rovnováze v pracovním, osobním a rodinném životě. Trápíte se, že nemáte čas na děti, na sebe, na své milované aktivity? Svůj čas trávíte nesmyslnými činnostmi, které Vás nebaví a otravují Vám život? Máte pocit, že Vám život proklouzává mezi prsty? Cítíte vinu, že Vám nezbývá čas na to důležité a nevíte, jak to změnit?

 

Jsem si jistá, že to tak má, alespoň občas, každá žena. A jestli máte chuť to změnit, přečtěte si e-book od Renči a vydejte se na cestu k větší spokojenosti, štěstí a životní pohody. Držím Vám palce!

Mgr. Michaela Filipová - Cestou šťastného introvertawww.michaelafilipova.cz

Ako sa píše v texte: dôležité sú činy, nie reči. Presne o tom je téma Renátkinho ebooku. Bez zbytočných omáčok v ňom mapuje svoju vlastnú cestu - od unavenej, vystresovanej pracujúcej mamy – k spokojnej žienke, ktorá má jasne určené priority, vie, čo chce a každým dňom na tom pracuje.

 

Páči sa mi jej úprimný štýl, a že sa nehrá na niekoho, kým nie je. Súhlasím s jej názorom, že veta typu „nemám čas“ sa dnes stala modernou a vlastne sa ňou mnohí „chvália“. A pritom to len nespokojné ego kričí po uznaní.

 

No a ako je to s tým časom? Renátka čitateľov postupne sprevádza celým procesom – od určenia si toho, čo je dôležité, cez uvedomenie si obmedzujúcich presvedčení, až po vedomé rozhodnutie hľadať riešenia a prevzatie zodpovednosti za svoj život. Nechýbajú praktické cvičenia – napríklad inventúra času.

 

Napriek tomu, že touto témou sa už nejaký čas zaoberám, našla som tu veľa aha momentov, dobrých tipov a rád. Napríklad to, že existujú dva druhy perfekcionizmu a ako s ním „naložiť“.

 

Ebook odporúčam každej „príliš“ zaneprázdnenej mamine, či žene. Takej, ktorá chce vymeniť útrapné, nemilované aktivity za tie, ktoré miluje.

Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk

Když mi Renáta nabídla možnost přečíst si její e-book, připadalo mi, že slibuje nemožné. I přesto jsem si jej pořídila a nelituji. V e-booku vás provede cestou od uvědomění si toho, co chcete změnit, přes hledání řešení a osvobození se od zažitých přesvědčení, co "musíte" jako žena dělat.

 

Po jeho přečtení získáte nadhled nad vaší životní situací. Nabízí i praktické tipy pro lepší organizaci práce v domácnosti. A aby nezůstalo jen u čtení, k e-booku získáte i pracovní listy, které vám pomohou uvědomit si vaše potřeby, přání a nefunkční myšlenkové vzorce. S jejich pomocí jistě najdete vaši vlastní cestu ke spokojenosti.

 

Tento e-book doporučuji všem ženám, které zjistily, že pro nával rodinných povinností nějak ztratily svůj život a svobodu a chtějí je zpět. 

Lenka Voštová - průvodkyně pobytem v přírodě s dětmiwww.lenkavostova.cz

Je to skvelý e-book, vďaka ktorému sa vám otvoria oči, uvedomíte si mnoho vecí, napríklad či naozaj chcete žiť tak ako momentálne žijete alebo chcete vo svojom živote zmenu. Verím, že vďaka nemu si budete vedieť zariadiť taký život, ktorý vás bude plnohodnotne napĺňať. Samozrejme preto treba niečo aj urobiť. Páčilo sa mi, že v knihe sú aj praktické cvičenia, vďaka ktorým ten krok vpred zvládnete. Ja už pohodový život s úsmevom na tvári mám.

Gabika Marczelová - Cestujeme s deťmi po svete na vlastnú päsťwww.gabimarczelova.sk

Milá Renato, moc děkuji za Tvůj ebook. Je velmi praktický a užitečný, zejména pro ženy dnešní doby, které mají spoustu životních rolí. Často mám klientky, které si stěžují, že jsou utahané, unavené a mají pocit, že bez nich a toho stresu a shonu by to nešlo.

 

Tvůj ebook je krásným shrnutím dnešního života a nabízí prostor k inventuře, ujasnění toho, co je důležité a nabízí cesty, kudy se dá z tohoto koloběhu elegantně vyjít. Je plný inspirace, užitečných zastavení a rad a nápadů, jak si zařídit život, abychom se cítili klidněji a svobodněji. Myslím, že každá uběhaná maminka si zaslouží zpomalit a najít čas na to, co je pro ni důležité 🙂

Lucie Lebdušková - psychologička, autorka projektu Čekala jsem miminkowww.lucielebduskova.cz

Ak ste dočítali až sem, znamená to, že s vami téma nedostatku času rezonuje. Neváhajte a kúpte si ebook hneď teraz. Neodkladajte to na „potom“ alebo na chvíľu, kedy budete mať čas...

Ten získate práve vďaka ebooku, ktorý máte teraz na dosah ruky.

V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU EBOOKU MA, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA RENATA@RENATAJANECKOVA.SK


Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď? Rada vám na ne odpoviem.
Napíšte mi email na renata@renatajaneckova.sk